בניית אתר לעסקישנו פתגם ידוע שאומר ’חייך והעולם יחייך איתך‘. חיוך גדול וחינני הוא מזמין ומקרב, ומשאיר רושם ראשוני חיובי. כאשר אנו רואים אדם מחייך, אנו רוצים להיות בקרבתו, זה משדר לנו ביטחון ותחושה טובה. אך האם ניתן להשליך זאת על עולם העסקים ופעילותם האינטרנטית? אנחנו באייקו גרופ מדיה מאמנים שכן! אנו מתמחים בבניית אתרי איקומרס ואתרי תדמית שהם החיוך של העסק; אלו הם הפנים והרושם הראשוני המזמין ומקרב את הגולש אל האתר. וכאשר האתר העסקי מחייך, כל רשת האינטרנט מחייכת אליו בחזרה.
את החיוך העסקי שלכם לא נבנה בעזרת שרירי הפנים, אלא באמצעות שפה שיווקית, שפה הבאה לידי ביטוי בעיצוב האתר וממשק המשתמש - ומחייכת אל הקהל הנכון, אל הקהל שאליו אתם מכוונים.


אנו יכולים לדבר אתכם על שיווק, חווית משתמש, עיצוב גרפי, אפיון האתר וכל העולם הטכני המסתתר מאחורי בניית אתרים לעסקים, אך כל התורה כולה על רגל אחת היא בניית ”אתר מחייך“ אשר יאפשר לעסק לגעת בלבבות הנכונים, לבנות מיתוג ולמשוך לקוחות.

בניית אתרים לעסקים היא דבר מורכב הכולל שימוש בטכנולוגיה לצורך ביטוי קונספט שיווקי המבוסס על אסטרטגיה. והמרחב הזה שבין שיווק, טכנולוגיה ואסטרטגיה הוא התחום שלנו. זהו התחום שבו אנו שולטים ותמיד יוצקים לתוכו חדשנות ורעיונות מדליקים אשר יעניקו לכל עסק את החיוך האינטרנטי שלו.

לכל עסק אופי ייחודי ולכן אנו מעניקים לכל עסק אתר בפיתוח אישי, על פי הצרכים והמטרות, על פי קהל היעד הנכון, על פי הערכים שהמותג מייצג ועל מנת לשרת את מטרות העסק בצורה הטובה ביותר.

בניית אתרים לעסקים עם מחשבה על היום שאחרי

אנו לא רוצים שאתם תעבדו בשביל האתר, אנו רוצים שהאתר יעבוד בשבילכם, ולכן אנו באיקו גרופ מדיה חושבים גם על היום שאחרי - כלומר היום שבו תיהנו מאתר אינטרנט מצליח, אך תצטרכו לעדכן, להוסיף תכנים, מוצרים ולנהל את האתר. אנו לא רוצים שתפסיקו לחייך, ולכן אנו מעצבים אתרים בעלי מערכות ניהול קלות ופשוטות אשר יבטיחו כי ניהול האתר יישאר דבר פשוט שאינו דורש מאמץ, בדיוק כמו חיוך.

אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותינו לצורך פיתוח אתרי איקומרס ואתרי תדמית אשר מאפשרים לעסק לצמוח ולגדול.

crossmenu דילוג לתוכן