בניית אתרי איקומרס

מה זה אתר איקומרס?

אתר איקומרס הוא למעשה אתר שיכול לבצע את תהליך המכירה באתר, אתר בו בעל עסק יכול לפרסם את המוצר או השירות שלו לרכישה ולאפשר לקונה לרכוש דרך אתר אינטרנט.
למעשה שטח המכירה באינטרנט הפך היום לנכס בדיוק כמו חנות, ושם כל בעלי עסק יכולים לבצע את המכירות שלהם, ולייצר הכנסה.
אנו יוצרים אתרי איקומרס המושטטים על מוצרים קמעונאים על מנת לאפשר להם אפיק הכנסה מרכזי ממכירות אונליין באמצעות אתר אינטרנט.

הקמת חנות איקומרס

חברתינו דוגלת באתרי איקומרס מהירים ורספונסיבים, שמותאים בדיוק לעסק ולקהל לקוחותיו, יש ברשותינו את הכלים לאפיין את העסק ולהסיק מהי חווית המשתמש שתייצר את יחס ההמרה הטוב ביותר לבעל העסק, זאת בעזרת מחשבה רבה משלבים התחלתיים, על אופי העסק על הבידול העסקי והפוטנציאל של העסק.
לאחר שהבנו את הצרכים נעבור לשלב עיצוב חנות האיקומרס, והחלת פונקיות החנות, בסופו של התליך אתם תצאו עם אתר איקומרס, מהיר ורספונסיבי מותאמים לצרכים שלכם, והכי חשוב בנוי בעזרת וורדפרס עם מערכת מתקדמת שבתוכה תוכלו להזין את התכנים שלכם ואת המוצרים בקלות. אנו מתאימים לבעלי העסק תבנית יחודית עבור העסק שתמיד יכולים לשנות בקלות ובמהירות בפאנל הניהול, לא יותר אלמנטור!

כן, הבנתם נכון. בניית חנות איקומרס רווחית כבר לא חייבת להצריך ממכם שכירת גרפיקאים ועבודה של חצי שנה-שנה. בניית חנות אינטרנטית כיום מתבצעת בקלות ובזריזות דרך מערכות ידידותיות מאוד, שגם מספקות לכם מערכת ניהול פשוטה וקלה לתפעול.

ממשק ניהול חנות מכירות באינטרנט

מערכת ניהול קלה לתפעול מאפשרת לכם להזין תכנים בכל עת ולהזין מוצרים שונים, אין ספק, מדובר במערכות שעוברות התאמה ושינוי על מנת להתאים את האתר לעסק, מהיום ממשק הניהול והוספת המוצרים הוא לא דבר מפחיד, ותוכלו לבצע את השינויים הקטנים ללא עזרה של בעל מקצוע לגמרי בעצמכם.
ניהול אתר מכירות יכול להתבצע גם על ידי החברה ששכרתם עבור בניית האתר שלכם. במקרים כאלה חברתינו מספקת שירותי בנייה וקידום אתרים.
תוכלו לשכור שרות מקדמי אתרים , קידום בגוגל, קידום בפייסבוק ועוד.

ניהול נכון עשוי להגביר מכירות באופן משמעותי

חברות דיגיטל שונות יהיו מסוגלות לספק לכם את השירות הזה, של ניהול אתר מכירות אינטרנטי. כדאי לזכור דבר חשוב, הקמת חנות אינטרנטית מחייבת גם ניהל נכון. לרוב, ניהול אתר מכירות מקצועי יכול להגביר מכירות באופן ניכר.
בעוד שאנשים עשויים לטעות ולחשוב שניהול חנות וירטואלית מצריך רק הזנת מוצרים, ההיפך הוא הנכון. עבודתו של מנהל חנות אינטרנטית לעולם לא נגמרת! זאת, בעקבות העובדה שגם התחרות לעולם לא מסתיימת אף היא.

הקמת אתר איקומרס בצמוד לבדיקת מתחרים
הקמת אתר מכירות באינטרנט מחייבת אתכם תמיד להיות עם עין פקוחה ולבדוק מה המתחרים שלכם עושים. לרוב, חברות בניית אתרים מומלצות כבר יבדקו בתחילת התהליך מה המתחרים שלכם עושים מבחינה שיווקית, מבחינת אפיון ועיצוב אתר, מבחינת בניית האתרים שלהם ועוד רבות.
כאשר מבצעים בדיקת מתחרים נכונה, הקמת חנויות וירטואליות נהפכת להרבה יותר יעילה. בשורה התחתונה, אם המתחרים שלכם הגיעו למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי החיפוש האחרים (כמו למשל יאנדקס לדוברי הרוסית), הם עשו משהו נכון. את זאת, יש לבדוק.

הקמת חנות אינטרנטית בצמוד לבדיקת מתחרים

הקמת אתר מכירות באינטרנט מחייבת אתכם תמיד להיות עם עין פקוחה ולבדוק מה המתחרים שלכם עושים. לרוב, חברות בניית אתרים מומלצות כבר יבדקו בתחילת התהליך מה המתחרים שלכם עושים מבחינה שיווקית, מבחינת אפיון ועיצוב אתר, מבחינת בניית האתרים שלהם ועוד רבות.
כאשר מבצעים בדיקת מתחרים נכונה, הקמת חנויות וירטואליות נהפכת להרבה יותר יעילה. בשורה התחתונה, אם המתחרים שלכם הגיעו למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי החיפוש האחרים (כמו למשל יאנדקס לדוברי הרוסית), הם עשו משהו נכון. את זאת, יש לבדוק.

בין אם המתחרים שלכם מחזיקים אתר מכירות אחד או יותר, יש לבדוק את כל האתרים שלהם. מדוע? כי אם יש להם חנות וירטואלית שמדורגת מאוד נמוך ומופיעה בדף מספר 7 בגוגל, חובה להבין מה גרם לאותה חנות להגיע כה נמוך.
על ידי בדיקת מתחרים נכונה, אפשר לבנות אתר מכירות אינטרנטי שלא ידרוך על המוקשים שהמתחרים שלכם דרכו עליהם! אין ספק, הקמת חנות וירטואלית רווחית זו עבודה מורכבת, ולכן תמיד כדאי לקבל ייעוץ. ייעוץ לגבי שיווק באינטרנט של חנויות וירטואליות, עשוי לכלול ייעוץ בנושא קידום אורגני למשל. יחד עם זאת, גם כדאי לקבל ייעוץ לגבי קידום ממומן בגוגל, ברשתות החברתיות ועוד.

מכירה באינטרנט, מהיכן מתחילים?

כיום כבר הרבה יותר קל למכור באינטרנט,אצלנו נתאים לכם חנות אינטרנטית עם חוויות משתמש ותהליך רכישה מוקפד.
על גבי מערכת ידידותית ונוחה לשימוש, אנו נביא את אתר המסחר של העסק להצלחה.

הובילו את תהליכי השיווק שלכם באופן מקצועי, הקימו אתרי מכירות שיעמדו בתחרות העזה בחוץ! אל תתפשרו על איכות השירות שתקבלו מחברות בניית אתרים מומלצות.
צוות המומחים של החברה כאן בכדי לייעץ לכם בכל תהייה או סוגייה שעולה בדעתכם. הקמת חנות אינטרנטית רווחית היום היא משימה הרבה יותר קלה מאשר פעם, אתם מוזמנים להתחיל כבר היום ליצור קשר איתנו, ואנו נעזור לכם באתר מכירות חדש לגמרי משלכם! ממשק הניהול אותו תקבלו, הוא ממשק ניהול אתר מכירות ידידותי ביותר וקל לשימוש, עם הסברים מלאים על התהליך ושימוש במערכת.

אלו כלים יכולים לייעל את התהליך?

על מנת לאפשר לאתר לעבוד באפון שותף ולעדכן תוכן כל הזמן, חברתינו תוכל לממש עברוכם אוטומציות אשר יהפכו את ההעסק שלכם להיות אוטומטי ופחות עבודה.
אנו דוגלים בעבודה קשה בתהליך ההקמה על מנת לקצור את הפירות בהמשך.
בנוסף אנו נתאים לכם מערכות שיעזרו לכם לנהל מלאי, לעדכן תוכן ולסדר את הזמן ואת הכסף של העסק בצורה יותר טובה.
אתרי איקומרס אשר נועדו לעסק לעבוד ולכל אדם עם סחורה קמעונית אשר מעוניין למכור את חפציו אונליין יכול לעסוק זאת.

פרוייקטים אחרונים אתרי איקומרס

HelgaDesign.biz

הלגה עיצובים מציע באופן בלעדי ורשמי ביגוד, הנעלה, ואביזרים ליום ולערב, לנשים וגברים ממגוון חברות ומותגים מובילים בעולם. הבוטיק חושף את הקהל הישראלי לאופנה עילית עכשווית ממיטב מותגי העל, ושואף להנגיש חווית קנייה שמזוהה עם חו״ל.
crossmenu דילוג לתוכן